Ульотне весілля на Yellow Plane

Незабутнє і оригінальне весілля в заміському клубі Yellow Plane

Пропонуємо відсвяткувати ваше весілля в заміському комплексі Yellow Plane всього в 30 хвилинах їзди від Києва по Житомирській трасі.
Просторий і світлий банкетний зал, сучасна кухня і європейське обслуговування гарантують позитивні емоції. Велика зелена територія комплексу і справжній жовтий літак не залишать байдужим жодного гостя, а Селфі в кабіні пілотів будуть найоригінальнішими і незабутніми.
Урочистості до 200 гостей, світлове і звукове обладнання для ведучого і DJ, можливість проведення виїзної церемонії, зони відпочинку та розваг.
Селфі в нашому літаку залишать яскраві спогади про ваше весілля.
Двоповерховий сучасний ресторан в авіаційному стилі, сосновий ліс і зелений газон для open-air святкувань.
Середня вартість весільного банкету становить 1000 грн. При цьому відсутні будь-які обмеження як в меншу, так і в більшу сторону.
Незабутнє весілля в оригінальному сучасному комплексі Yellow Plane.
Ви можете орендувати окремий зал або весь комплекс. За потреби ми можемо взяти на себе організацію урочистості "під ключ", включно з декораціями, музичним супроводом, транспортом і логістикою. У комплексі є все необхідне звукове та світлове обладнання для проведення свята.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ НАГОДУ ЗАМОВИТИ ЯСКРАВЕ І ОРИГІНАЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ

Звертайтеся до нашого event-менеджера Ольги прямо зараз.
телефон: +38098 244 77 07
e-mail: event@yellowplane.ua

НАЙЦІКАВІШЕ ПОШТОЮ

57-й кілометр траси Київ - Житомир. 067 201 4477,  hello@yellowplane.ua

Зв'яжіться з нашим івент-менеджером Ольгою прямо зараз, щоб уточнити доступність дати вашого заходу, з'ясувати всі деталі та отримати індивідуальний кошторис.

57-й кілометр траси Київ - Житомир