Yellow Plane - унікальний комплекс для проведення заміських конференцій та семінарів.

Запорука успішної конференції або семінару - правильно вибране місце її проведення. Просторий зал, якісний звук, освітлення і відеопідтримка, ізоляція від сторонніх і професійне обслуговування гостей - все це ви знайдете в нашому заміському комплексі Yellow Plane.
Наш комплекс розрахований як на проведення невеликих "камерних" заходів, так і на конференції середнього рівня, до 100 чоловік. Зали продумані таким чином, щоб розділити зони доповідей, фуршету або кави-брейку і зону відпочинку та спілкування.
Зали обладнані центральним кондиціонуванням і вентиляцією, якісним звуковим обладнанням, великими відеоекранами, ролетами на панорамних вікнах. Вся територія комплексу забезпечена безперебійним електроживленням та цілодобовою охороною.
Наш шеф-кухар підготував спеціальне меню фуршетів і кава-брейків, також за потреби можна узгодити обслуговування згідно з індивідуальними побажаннями. Для тривалих заходів ми пропонуємо повноцінне банкетне обслуговування та організацію "after-party".
На території комплексу можлива організація додаткових зон, таких як демонстраційні майданчики, розважальні / тімбілдингові заходи, зони відпочинку та індивідуальних переговорів і навіть майданчик для прильоту гостей на вертольоті.
Зв'яжіться з нашим event-менеджером Ольгою прямо зараз, щоб уточнити доступність дати вашого заходу, з'ясувати всі деталі та отримати індивідуальний кошторис.

Звертайтесь до event-відділу

+38 067 977 72 43 (Viber, Telegram)

Забронювати столик

НАЙЦІКАВІШЕ ПОШТОЮ

57-й кілометр траси Київ - Житомир. 067 201 4477,  hello@yellowplane.ua

Зв'яжіться з нашим івент-менеджером Ольгою прямо зараз, щоб уточнити доступність дати вашого заходу, з'ясувати всі деталі та отримати індивідуальний кошторис.

Звертайтесь до event-відділу

57-й кілометр траси Київ - Житомир