Банкети та Фуршети

Банкетний зал з панорамними вікнами та мальовничими пейзажами - найкраще місце для Вашого свята! Заміський комплекс Yellow Plane - це 2-поверховий ресторан з терасою, де можуть розміститися до 160 гостей фуршетом + до 200 гостей на території для open-air


Зал 1-го поверху ідеально підійде для проведення банкетів і фуршетів на Ваших святах.
Зал розрахований на 45-50 гостей при банкеті або на 75 осіб при фуршеті.
Весілля, корпоративи, дні народження та просто вечірки без приводу - ми не тільки смачно нагодуємо, а й, при Вашому бажанні, візьмемо на себе будь-які труднощі по організації свята (див.нижче)
Так само в ресторані є 2 плазми (65 дюймів на стійках пересувна і 32 дюйма), для трансляції Ваших фото і відео-матеріалів.


Оренда залу 1-го поверху - депозит 30 000грн (п'ятниця-неділя), 22 000грн (понеділок-четвер)

Зал 2го поверху відмінно підійде для невеликої компанії 10-15 чоловік, а якщо задіяти територію тераси, то комфортно розміститься від 50 до 85 осіб.
На 2-му поверсі знаходиться мобільна плазма 65 дюймів для трансляції Ваших фото і відео-матеріалів.


Оренда залу 2-го поверху + тераси - депозит 10 000грн (п'ятниця-неділя), 6 500грн (понеділок-четвер)

Заміський комплекс Yellow Plane з радістю стане для Вас і Ваших гостей справжнім домом в день свята. Наші зали розраховані як на затишні камерні вечірки, так і на великі банкети, весілля. А якщо захід проходить в гарну погоду - то наша територія ідеальна для open-air заходів!
У Вашому розпорядженні 2 критих зали, літня тераса і простора територія навколо ресторанів.


Оренда комплексу, включаючи весь ресторан і територію, за умови депозиту від 74 000грн

При проведенні монтажних робіт на галявині, окремо обмовляється вартість послуг по відновленню газону, в разі його пошкодження.

Ви можете орендувати у нас все необхідне технічне обладнання (проектор, екран, звук тощо), ферми, подіуми і конструкції під фотозони. Друк банерів, послуги миттєвого друку фото і бейджів, послуги фотографа і тп. Стійки ресепшн і послуги Хостес.


Звертайтесь до event-відділу
Event-відділ event@yellowplane.ua , 38 099 207 44 77, Viber\Telegram 38 067 201 4477

Додаткові послуги Проживання в міні-готелі Фотосесія у літака і можливість пограти на симуляторі польотів Зарядка ваших електроавто, мийка машин харчування Банкет - від 700 грн \ гість (1200+ грам)
Фуршет - від 500 грн \ гість (800+ грам) Кава-брейк - від 65 грн \ гість Корк фі - 69 грн \ бут

Брендування ресторану і території за погодженням з адміністрацією

Подивитись меню